درباره ما

شرکت خرمای پارس لاماسو بازرگان

درباره ما

شرکت خرمای پارس لاماسو بازرگان  گروه هشت هزار و یکصد و شش فعال در انجام فعالیت های تجاری، بازرگانی و اقتصادی اعم از کشت، تهیه، توزیع، پخش و بسته بندی محصولات و فرآورده های کشاورزی، صنعتی، غیر صنعتی، غذایی ـ واردات، صادرات، خرید و فروش و بازرگانی کالاهای کشاورزی و صنعتی می باشد.
هدف اصلی ما :

هدف اصلی این شرکت تمرکز بر صنایع بسته بندی محصولات کشاورزی، صنعتی و تهیه و عرضه خدمات فنی و مهندسی بصورت تخصصی در این زمینه می باشد. به همین منظور در راستای تحقق اهداف خود و جلب رضایت همکاران تجاری و همکاری کارشناس کار آزموده توانسته ایم نیاز طیف­ های مختلف بازار را به بهترین نحو برآورده سازیم

لاماسو فقط یک شرکت نیست یک تاریخ است!

لاماسو فقط یک برند نیست یک تاریخ است!

لاماسو فقط یک برند نیست یک تاریخ است! در ادبیات باستان‌شناسی ، لاماسو به پیکرۀ سنگی غول‌آسایی گفته می‌شود که به شکل گاو نر بال‌دار با سردیس مردی است که ریشی انبوه، چشمانی نافذ، گوش‌های تیز و کشیده و دارای گوشواره است و کلاه خدایان بر سر دارد. معروف‌‌ترین لاماسوها به حال آن‌که لاماسوهای هخامنشی چهار پا دارند آشوریان و ایرانیان لاماسوها را بر سر در کاخ‌ها می‌نهادند تا پلیدی را بزدایندآنها حافظ گنجها و مردم نیز بودند لاماسوهای تخت جمشیدازهنر آشور تقلید شده‌اند. لاماسو را در هنر عیلام اورارتو و بابل نیز می‌بینیم. لاماسو در هنر عیلامی به شکل نقوش بر روی سفال و ظروف سنگی یا آجرهای لعابدارمعابدانداخته می‌شدبرخی لاماسورانمادخدای فینیقی بعل می‌دانندکه در لبنان و فلسطین باستان پرستش می‌شد.

خرید عمده+خرما + +بوشهر+پارس لاماسو صادرات خرما+ صادرات خرمای ایرانی+بازرگان

موقعیت کارخانه

بوشهر،سعدآباد، روستای برمک

مسیر یابی