درباره لاماسو

شرکت پارس لاماسو بازرگان گروه هشت هزار و یکصد و شش فعال در انجام فعالیت های تجاری، بازرگانی و اقتصادی اعم از کشت، تهیه، توزیع، پخش و بسته بندی محصولات و فرآورده های کشاورزی، صنعتی، غیر صنعتی، غذایی ـ واردات، صادرات، خرید و فروش و بازرگانی کالاهای کشاورزی و صنعتی می باشد.

لاماسو شاپ، انتخاب ماندگار
کیفیت و راحتی استفاده از وب‏ سایت لاماسوشاپ و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین الویت های در لاماسوشاپ می باشد و همه همکاران در این زمینه نهایت تلاش خود را می کنند تا با ارائه با ‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب، بستر های امروزی همچون فضای مجازی تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در لاماسو شاپ را تسهیل و خدماتی مناسب و تجربه‌ای خوشایند و انتخاب ماندگار را برای مخاطبان خود رقم زند.

هدف اصلی ما

هدف اصلی این شرکت تمرکز بر صنایع بسته بندی محصولات کشاورزی، صنعتی و تهیه و عرضه خدمات فنی و مهندسی بصورت تخصصی در این زمینه می باشد. به همین منظور در راستای تحقق اهداف خود و جلب رضایت همکاران تجاری و همکاری کارشناس کار آزموده توانسته ایم نیاز طیف­ های مختلف بازار را به بهترین نحو برآورده سازیم.

پرورش درخت نخل

خرید آسان، خرید اینترنتی

امروزه اینترنت به گونه ای توسعه یافته است که الگوی زندگی تمام ساکنین کره زمین را تغییر داده است. یکی از اهداف اینترنت کاهش زمان دسترسی به خواسته ها و نیازهای بشر می باشد. خرید اینترنتی موجب تغییر الگوی خرید سنتی شده است و هر روز به تعداد کسانی که از خرید اینترنتی استفاده می کنند افزوده می گردد.
برای بیشتر خرید های امروزی استفاده از اینترنت بهترین و مناسب ترین راه حل موجود می باشد زیرا می توان از تمامی کالاها و خدمات موجود در این بستر بهترین مقایسه و کمترین اتلاف وقت را انجام داد. در نهایت با یک انتخاب برتر می توان خرید اینترنتی را به یک خرید ماندگار تبدیل نمود.

لاماسوشاپ، احیای هنر جنوبی

لاماسوشاپ با تولید انواع محصولات کشاورزی و غذایی، صنایع دستی و هنر ایرانی و همچنین با همکاری نزدیک با توزیع‏ کنندگان و مصرف کنندگان واقعی، تلاش می‏‌کند تا نیازهای مختلف مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های مناسب و مطلوب و رقابتی در کنار کیفیت طبیعی و برتر و  تضمین آن از اولویت‏‌های لاماسوشاپ می باشد. لاماسوشاپ با حمایت از تولیدکنندگان و هنرمندان جنوبی  در بخش صنایع دستی و تولیدات ایرانی و جنوبی به تمام توان سعی بر اشتغالزایی و زنده نگهداشتن هنر و تمدن  به کمک بستر های نوین همچون اینترنت و فضای مجازی را دارد.

لاماسو اعتباری به قدمت تاریخ

لاماسو در اساطیر کهن خدای محافظ و نماد قدرت بوده است. این نماد در دروازه‌ی شهرها برای حفاظت از مردم شهر و کسانی که وارد شهر می شدند قرار داده میشد. جالب است که بدانید از لاماسو در بنای تخت جمشید هم استفاده شده است (لاماسو با گاو نر،بدن شیر،بال عقاب، و سر انسان نشان داده می شده است). در گذشته لاماسو برای مردم تنها یک نماد نبود، آنها به این بنا اعتقاد و اعتماد کامل داشتند.

حالا چرا لاماسو؟

تیم ما برای انتخاب این نام دلایل زیادی داشت که قسمتی از آن را با شما به اشتراک می‌‌گذاریم.

ما بر این نام برآمدیم، چرا که محصولات خوراکی ما همگی ارگانیک هستند و با بهترین کیفیت ارائه می شوند. با انتخاب این نام ما خود را موظف به حفاظت از سلامت شما عزیزان می‌دانیم. ما از شهرمان محصولی با کیفیت برای شما ارسال می کنیم تا محافظ سلامت شما باشد.

علاوه بر این لاماسو تنها نام یک برند نیست، لاماسو یک تاریخ است. ما سعی داریم با معرفی صنایع دستی استان بوشهر و عرضه آنها تاریخ، فرهنگ و هنر را نیز زنده نگه‌داریم. نماد لاماسو در آن زمان از اعتبار کافی برخوردار بود، ما بر آن امیدیم که اعتماد و اعتقاد شما به این برند، اعتبار و سرمایه ما باشد.

با متخصصان لاماسو در ارتباط باشید

ارتباط با ما