خرمای کبکاب صادراتی| خرید اینترنتی خرمای کبکاب |خرمای استان بوشهر|

ارزش غذایی خرمای کبکاب استان بوشهر

این خرما مملوء از املاح ، مواد معدنی مغزی ، پروتئین و ویتامین ….

مناطق کشت خرمـای کبکاب

استان های بوشهر،اهواز بیشترین سهم در تولید خرمای کبکاب و صادرات خرما را دارند. آب و هوای گرم و خشک این مناطق شرایط بسیار مناسبی را برای رشد بهترین نمونه خرمای کبکاب در این مناطق فراهم نموده است.

در شکل زیر بصورت کلی مراحل و بازه زمانی رشد و تشکیل خرما نمایش داده شده است.

  ما با تکیه برزحمات و تلاش مستمر چند ساله خود در صادرات خرما، ارتباط تنگاتنگ و مستحکمی در کشورها ایجاد کرده ایم و با صد ها کارخانه تولیدی ، شرکتهای بازرگانی و تجاری ارتباط برقرار کرده و با تکیه بر اطلاعات و تجارب چند ساله خود در تجارت خارجی آماده ارائه خدمات می باشیم

چرا خرما صادراتی لاماسو؟

شرکت پارس لاماسو  به عنوان بزرگترین شرکت تولید و بسته بندی خرما و صادرات خرما در ایران بهترین و مرغوب ترین خرما را در ایران و کشورهای همسایه عرضه می کند.
این خرما همانگونه که توضیح داده شد در بسیاری از استان های خرما خیز ایران به راحتی کشت می شود و به همین دلیل قیمت مناسبی دارد. کیفیت خرمای کبکاب بسته به میزان اندازه، گوشت، محل برداشت و شرایط برداشت میوه متفاوت است و در بسته بندی ها به همین دلیل با نام درجه یک، درجه دو و یا بعضا درجه سه بسته بندی می شود که در شرکت پارس لاماسو تنها و تنها نوع درجه یک این خرما که مرغوب ترین نوع خرما  است به فروش می رسد.

و

با توجه به شرایط برداشت، حمل و نقل ، بسته بندی، انبارش و مشتری مداری ویژه ای که این محصولات دارند می توان به جرات گفت یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید و سفارش خرما  بدون تردید شرکت پارس لاماسو می باشد که تمامی شرایط حفظ و نگهداری خرما را در بهترین شرایط و بالاترین استاندارد ها فراهم نموده است.

تماس با ما

سایر …

محصولات و مواد غذایی مرتبط با خرما مانند انواع دیگر خرما ها، شیره واقعی خرما، انواع الکل ، انواع حلوا و صناع غذایی مرتبط را تنها از شرکت پارس لاماسو بخواهید.

سفارش محصولات

علاوه بر این خرما، شرکت لاماسو خرمای های زیر را نیز تولید می کند

خرمای زاهدی

خرمای پیارم

1 دیدگاه برای “خرمای کبکاب

  1. اشتراک‌ها: چیپس خرما | خرمای لاماسو

دیدگاه‌ها بسته شده است.